0
yükleniyor...

Biz Kimiz?

SOLEX Kozmetik alanında uzmanlaşmış genç girişimcilerin tecrübeleri ve tamamı öz sermaye yatırımlarıyla 2004 tarihinde türkiye pazarında yerini almıştır. İhracat'a yönelik yatırımlarıyla hedef kitlesini genişleten ulusal bir marka haline gelmiştir. Özel formulasyonlarla geliştirilmiş ürünlerimiz kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Doğallığı öne çıkaran çok kısa sürede sevilen SOLEX ürünlerinin tamamı dermatolojik testlerden geçmiş ilgili bakanlıklarca onaylanmıştır.

SOLEX
KOZMETİK

SOLEX özellikle Avrupa ve Ortadoğu'da saç yapısına özel içeriğiyle ürünlerini tüketicisine yüksek memnuniyetle kabul ettirip hedef pazarda yerini almıştır. 30’un üzerinde ülkeye ihracatı olan firmamız yapmış olduğu çalışmalarla kısa sürede ciddi pazar paylarına ulaşmıştır. İç piyasa da (Türkiye) hızla ivme kazanan SOLEX, yenilikçi ve kaliteli ürünlerle ürün yelpazesini genişletmiş ve yeni ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm saç sorunlarına çözüm üreten sağlıklı saçları hedefleyen SOLEX ürünleri; mevsimsel etkiler ve kimyasal işlemler nedeniyle yıpranmış, cansızlaşan saçlar için çözümler üretip ekonomik ve hızlı bir şekilde kullanımınıza sunar. Her kadının hayali güzelliğin göstergesi sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmaktır. Hayalinizi misyon edinip yenilenen ergonomik tasarımlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. "Çünkü Size Değer..."

VIEW
Close