0
yükleniyor...
SOLEX

Profesyonel Saç Bakım Serisi

SOLEX

Saçı Güçlendirir, Besler, Bakım Yapar, Yumuşatır, Koparak Dökülmeyi Önler.

SOLEX

Sarı ve Gri Saçlar İçin Profesyonel Saç Bakım Serisi


Biz Kimiz?

SOLEX Kozmetik ve Dış Ticaret alanında uzmanlaşmış genç girişimcilerin tecrübeleri ve tamamı öz sermaye yatırımlarıyla türkiye pazarına yerli markasıyla sunulmuştur. Formulasyonları güçlü bir ARGE ile oluşturulmuş olan ürünler kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. Doğallığı öne çıkaran çok kısa sürede sevilen SOLEX ürünlerinin tamamı ilgili bakanlıklarca onaylanmış sağlık açısından herhangi bir problem taşımamaktadır.

30

AYRI ÜLKEYE
İHRACAT

SOLEX KOZMETİK

Geliştirme Süreçleri

KALİTE

Kalite Yönetimi anlayışı çerçevesinde üretim faaliyetlerini sürdürerek ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uyum sağlamaktayız.

ÜRETİM

Yazı metin belgesi buraya gelecek. Daha sonra güncellenecektir. Deneme Yazı Örnek

AR-GE

Ar-Ge ekibimiz iş ortaklarımızla işbirliği içinde en uygun çözümleri üreterek, müşteri ihtiyaçlarını ürün ve proseslere dönüştürmektedir.

SOLEX
KOZMETİK

SOLEX özellikle Avrupa ve Ortadoğu'da formülasyonlarıyla kabul görmüş 30’un üzerinde ülkeye ihracatı olan memnuniyet oranı en yüksek kozmetik markasıdır. Türkiye pazarında kendisini saç bakım ürünleri ile kabul ettiren SOLEX ,yenilikçi ve kaliteli ürünleri ile kısa sürede ürün yelpazesini genişletmiştir. Popüler kuaför salonları ile bireysel kullanıcıları tarafından tavsiye edilen ürünleri farklılığını ilk uygulama ile gösterir ve sağlıklı saçların mutluluğunu yaşatır.

Canlı ve parlak görünümlü saçları hedefleyen SOLEX ürünleri mevsimsel etkileri ve kimyasal işlemler nedeniyle yıpranmış ve cansızlaşan saçlarınız için çözümler üretmekte, kuaför salonlarında ve evde kişisel olarak uygulanabilecek ürünler sunmaktadır. Her kadının hayali güzelliğin göstergesi sağlıklı ve bakımlı saçlara sahip olmaktır. Hayalinizi misyon edinmiş SOLEX ürünleri, yenilenen ergonomik tasarımlarını sizlerle buluşturuyor.

Ürünlerimiz

VIEW
Close